GrafiknetCeny stron internetowychStron internetowych - cennikGrafika na stronę WWWGrafika na stronę WWW
Oferta
Oferta  - strony internetowe
Oferta
Portfolio  - tanie strony www
Kontakt w sprawie www
Kontakt  - strony internetowe bytom
Strony WWW
DTP
Wizerunek firm
Portfolio

Projektowanie stron internetowych


Cena strony internetowej Nasza główna oferta to projektowanie stron WWW oraz tworzenie stron internetowych.

Strona internetowa dla firmy jest nie tylko obecnie najtańszą formą reklamy, ale również możliwością dotarcia do klientów na całym świecie przez 24 godziny na dobę. Atrakcyjne ceny stron internetowych, stała opieka, niskie koszty aktualizacji oraz możliwość zamówienia własnej strony WWW razem z serwerem są ciekawą propozycją dla małego i średniego biznesu.

Wycena strony WWW jest zawsze dopasowana dla klienta. Oprogramowanie naszych stron internetowych jest zawsze autorskie i wynika z wieloletniego doświadczenia i własnych rozwiązań. Otrzymujecie Państwo stałą opiekę od rejestracji domeny, poprzez zaprojektowanie i wykonanie firmowej strony WWW. Zawsze mogą liczyć Państwo na późniejszą pomoc i aktualizacje. Strona WWW Państwa firmy może być zaprojektowana od najprostszej wizytówki po całkowite jej prowadzenie poprzez panel administracyjny CMS.

Określ czego potrzebujesz, a przedstawimy Ci rozwiązanie.

Programowanie


Programowanie PHP i SQL Współpracujemy z grafikami szukającymi programistów dla swoich projektów. Nasze doświadczenie przy pracy nad projektami graficznymi ogranicza pracę grafika do stworzenia szablonu. Sami go przygotujemy do dalszej pracy i napiszemy potrzebne oprogramowanie.

Zrealizowaliśmy wiele projektów przy współpracy z grafikami. Oferujemy programowanie PHP, SQL. Nasze strony budujemy wykorzystując jQuery, css, html.

Prześlij nam swój projekt. Resztę zrobimy za Ciebie.

Sklep internetowy


Sklep internetowy Rozwój handlu elektronicznego daje szansę na sprzedaż produktów również w internecie. Dla chcących uruchomić taką sprzedaż oraz dla firm, które chcą uruchomić zarówno stronę firmową oraz sklep jednocześnie - przygotowaliśmy sklep internetowy, który daje pełną swobodę w sprzedaży hurtowej oraz detalicznej dowolnego asortymentu produktów.

Nasze sklepy internetowe projektujemy indywidualnie dla każdego z klientów. Sklep internetowy możemy zaprojektować jako osobną stronę WWW lub może być umieszczony jako jeden z działów na stronie firmowej.

Systemy CMS


Cena strony internetowejNasz system CMS jest oparty o autorskie rozwiązania. Nie wgrywamy gotowych, pobranych z internetu szablonów. System CMS jest zawsze napisany indywidualnie dla każdego klienta i wynika z projektu strony. Pozwala to dowolnie dopasować go do wymagań i potrzeb klienta. Prostota, zaprojektowanie systemu CMS pod potrzeby klienta zapewnia komfort pracy dla każdej firmy.

Autorski system pozwala na dowolne jego rozbudowanie w przyszłości. Sprawdzony i przetesotowany program CMS pracujący dla klikudziesięciu firm gwarantuje bezpieczeństwo Państwa danych. Przy stałej współpracy zapewniamy również kopię umieszczanych na serwerze danych oraz plików.

Nie trać czasu na naukę obsługi CMS. Napiszemy dla Ciebie taki jaki potrzebujesz.
wsteczdalej
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma GrafikNet, ul. Korczaka 9/1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję