GrafiknetCeny stron internetowychStron internetowych - cennikGrafika na stronę WWWGrafika na stronę WWW
Oferta
Oferta  - strony internetowe
Oferta
Portfolio  - tanie strony www
Kontakt w sprawie www
Kontakt  - strony internetowe bytom
Strony WWW
DTP
Wizerunek firm
Portfolio

Reklama drukowana - DTP


Reklama drukowana Wykonujemy od projektu po wydruk wizytówki firmowe, ulotki, plakaty, banery reklamowe na różnych podłożach, reklamę na foliach OWV. Przygotowujemy reklamy prasowe. Nasze reklamy prasowe przygotowane dla klientów, były publikowane w Gazecie Wyborczej, Twoim Stylu oraz Vivie. Stale przygotowujemy materiały reklamowe (ulotki, plakaty) dla Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji Neurologicznej oraz Ogólnopolskiej Konferencji Pielęgniarek, które odbywają się cyklicznie w GCR "Repty" w Tarnowskich Górach.

Opracowane przez nas etykiety dla firmy w USA, która sprzedaje produkty do czyszczenia felg aluminiowych oraz graffiti są drukowane przez drukarnię amerykańską. Oferujemy projekty od małej wizytówki po banery reklamowe.

Zbuduj swój wizerunek firmy - od strony WWW po reklamę drukowaną.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma GrafikNet, ul. Korczaka 9/1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję