GrafiknetCeny stron internetowychStron internetowych - cennikGrafika na stronę WWWGrafika na stronę WWW
Oferta
Oferta  - strony internetowe
Oferta
Portfolio  - tanie strony www
Kontakt w sprawie www
Kontakt  - strony internetowe bytom
Strony WWW
DTP
Wizerunek firm
Portfolio

Oferta WWW i DTP


Oferta na stronę WWW Początki działalności firmy to rok 1995. Nasza główna oferta to projektowanie stron WWW oraz tworzenie stron internetowych.

Proponujemy pełną obsługę klienta - od wykonania strony WWW, po reklamę drukowaną. Zbudowanie spójnego wizerunku firmy posiadającej tę samą grafikę w internecie jak i materiałach drukowanych - wizytówkach, folderach reklamowych, banerach, katalogach, ulotkach itp zapewni Państwa firmie spójny przekaz dla odbiorcy, co pomoże odróżnić Państwa firmę od tysięcy innych korzystających z masowych rozwiązań.

Wycena strony WWW jest zawsze dopasowana dla klienta. Oprogramowanie naszych stron internetowych jest autorskie i wynika z wieloletniego doświadczenia i własnych rozwiązań. Strona WWW Państwa firmy może być zaprojektowana od najprostszej wizytówki po całkowite jej prowadzenie poprzez panel administracyjny CMS.

Określ czego potrzebujesz, a przedstawimy Ci rozwiązanie.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma GrafikNet, ul. Korczaka 9/1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję